JO11-1
1e in poule 2e klasse (4e fase) 13
1e in poule 3e klasse (3e fase) 32
5e in poule 3e klasse (2e fase) 19
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 22
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
6
H.B.S.V. JO11-4
3
Helden JO11-1JM
3
Hegelsom JO11-1
2
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1
1
ST GFC'33/SV Lottum JO11-2
6
Belfeldia JO11-1
Woensdag 20 maart
3
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1
0
Venlosche Boys JO11-6
Zaterdag 16 maart
4
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1
2
Helden JO11-1JM
6
Hegelsom JO11-1
0
ST GFC'33/SV Lottum JO11-2
0
Venlosche Boys JO11-6
3
H.B.S.V. JO11-4
Wedstrijdschema
JO11_1
IVO JO11-1JM
Thuis
06-04-2024
09:30
Nr. 223674CO
H.B.S.V. JO11-2
JO11_1
Uit
13-04-2024
11:00
veld 2 B
Nr. 222730CO
Sportpark Schansheide te Venlo
JO11_1
Venlosche Boys JO11-2
Thuis
20-04-2024
09:30
Nr. 223836CO
JO11_1
Sportclub Irene JO11-2JM
Thuis
11-05-2024
09:30
Nr. 225439CO
FCV-Venlo JO11-2JM
JO11_1
Uit
18-05-2024
09:30
veld 4 A
Nr. 223288CO
Sportpark Arenborg
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | FCV-Venlo JO11-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | H.B.S.V. JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Sportclub Irene JO11-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | IVO, JO11-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Venlosche Boys JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 12 | 0 | 15 |
2. | H.B.S.V. JO11-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 16 | 0 | 13 |
3. | Helden JO11-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 38 | 17 | 0 | 12 |
4. | Hegelsom JO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 22 | 27 | 0 | 9 |
5. | Venlosche Boys JO11-6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 19 | 26 | 0 | 9 |
6. | Belfeldia JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 25 | 30 | 0 | 3 |
7. | ST GFC'33/SV Lottum JO11-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 39 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Sportclub Irene JO11-2JM | 6 | 5 | 0 | 1 | 30 | 14 | 0 | 15 |
2. | Belfeldia JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 46 | 24 | 0 | 15 |
3. | H.B.S.V. JO11-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 11 | 0 | 9 |
4. | ST GFC'33/SV Lottum JO11-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 26 | 0 | 9 |
5. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | 18 | 0 | 6 |
6. | FCV-Venlo JO11-2JM | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 | 17 | 0 | 6 |
7. | Sparta'18 JO11-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 27 | 36 | 0 | 6 |
8. | Venlosche Boys JO11-5 | 6 | 0 | 0 | 6 | 10 | 37 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 87 | 8 | 0 | 18 |
2. | SV Venray JO11-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 47 | 21 | 0 | 15 |
3. | FCV-Venlo MO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 33 | 22 | 0 | 12 |
4. | SV United JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 43 | 29 | 0 | 10 |
5. | S.V. Oostrum, JO11-2JM | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 34 | 0 | 7 |
6. | Volharding JO11-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 17 | 40 | 0 | 6 |
7. | ST Sporting S.T./SVEB JO11-2JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 28 | 48 | 0 | 3 |
8. | Leunen JO11-2JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 10 | 82 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Tygo
Daan
Cas
Noud
Miel
Jelle
Siep
Ties
Quintijn
Er is 1 speler geanonimiseerd
Training
Dinsdag 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 18:30 - 19:30 uur
Arcen
Woensdag 18:30 - 19:30 uur
Arcen
Team resultaten
Bel | HBS | Heg | Hel | STG | STR | Ven | |
Belfeldia JO11-1 | 5 - 6 | 3 - 7 | |||||
H.B.S.V. JO11-4 | 5 - 3 | 6 - 3 | 5 - 5 | 1 - 3 | |||
Hegelsom JO11-1 | 2 - 6 | 6 - 0 | 3 - 2 | 2 - 7 | |||
Helden JO11-1JM | 7 - 3 | 13 - 0 | |||||
ST GFC'33/SV Lottum JO11-2 | 1 - 6 | 1 - 6 | 2 - 9 | ||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1 | 6 - 4 | 4 - 2 | 3 - 0 | ||||
Venlosche Boys JO11-6 | 5 - 4 | 0 - 3 | 7 - 1 |
Bel | FCV | HBS | STG | STR | Spa | Spo | Ven | |
Belfeldia JO11-1 | 6 - 3 | 2 - 6 | 6 - 2 | 7 - 1 | ||||
FCV-Venlo JO11-2JM | 4 - 5 | 5 - 3 | ||||||
H.B.S.V. JO11-4 | 5 - 3 | 2 - 3 | 5 - 3 | |||||
ST GFC'33/SV Lottum JO11-2 | 6 - 3 | 0 - 6 | 4 - 3 | |||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1 | 2 - 12 | 6 - 1 | 6 - 5 | |||||
Sparta'18 JO11-1 | 4 - 10 | 4 - 2 | 5 - 2 | |||||
Sportclub Irene JO11-2JM | 3 - 2 | 6 - 3 | ||||||
Venlosche Boys JO11-5 | 0 - 6 | 1 - 10 |
FCV | Leu | SVO | STR | STS | SVU | SVV | Vol | |
FCV-Venlo MO12-1 | 13 - 2 | 1 - 12 | 1 - 4 | |||||
Leunen JO11-2JM | 2 - 14 | 1 - 13 | 2 - 6 | |||||
S.V. Oostrum, JO11-2JM | 0 - 5 | 2 - 6 | 6 - 1 | |||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1 | 24 - 0 | 13 - 1 | 19 - 0 | |||||
ST Sporting S.T./SVEB JO11-2JM | 2 - 8 | 12 - 3 | 5 - 6 | |||||
SV United JO11-2 | 4 - 4 | 5 - 7 | 7 - 5 | |||||
SV Venray JO11-3 | 1 - 12 | 9 - 4 | 14 - 1 | |||||
Volharding JO11-1 | 2 - 5 | 5 - 4 | 2 - 9 |