JO17-1
8e in poule 3e klasse (3e fase) 11
7e in poule 2e klasse (2e fase) 02
1e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09
2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 2 5
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
5
Ysselsteyn JO17-1
1
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM
4
SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2
0
ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1
9
ST Volharding/Sambeek JO17-2
1
Venlosche Boys JO17-3
Zaterdag 13 april
1
Sportclub Irene JO17-3
2
SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2
4
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM
3
VV Baarlo JO17-2
1
Hegelsom JO17-1
2
ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1
1
Wittenhorst JO17-3
2
ST Volharding/Sambeek JO17-2
Wedstrijdschema
Ysselsteyn JO17-1
JO17_1
Uit
11-05-2024
14:30
veld 1
Nr. 194792CO
Sportpark de Vlies
JO17_1
VV Baarlo JO17-2
Thuis
18-05-2024
13:00
Veld: VELD2
Nr. 196325CO
JO17_1
SSS'18 JO17-2JM
Thuis
25-05-2024
13:00
Veld: VELD2
Nr. 196244CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ST Volharding/Sambeek JO17-2 | 8 | 7 | 1 | 0 | 26 | 3 | 0 | 22 |
2. | Ysselsteyn JO17-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 38 | 4 | 0 | 16 |
3. | SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 23 | 4 | 0 | 16 |
4. | Hegelsom JO17-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 10 | 0 | 11 |
5. | VV Baarlo JO17-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 | 23 | 0 | 9 |
6. | Venlosche Boys JO17-3 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 21 | 0 | 9 |
7. | ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM | 7 | 2 | 2 | 3 | 19 | 21 | 0 | 8 |
8. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 16 | 25 | 0 | 8 |
9. | Sportclub Irene JO17-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 11 | 29 | 0 | 6 |
10. | FCV-Venlo JO17-3 | 7 | 0 | 4 | 3 | 14 | 36 | 0 | 4 |
11. | Wittenhorst JO17-3 | 7 | 0 | 2 | 5 | 9 | 24 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Venlosche Boys JO17-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 11 | 0 | 12 |
2. | SJO PEC'20 JO17-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 2 | 0 | 11 |
3. | IVO JO17-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 22 | 13 | 0 | 9 |
4. | Wittenhorst JO17-2 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 8 | 0 | 9 |
5. | ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 17 | 0 | 6 |
6. | ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO17-1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 10 | 7 | 0 | 5 |
7. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 28 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 29 | 12 | 0 | 16 |
2. | VV Baarlo JO17-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 25 | 12 | 0 | 16 |
3. | ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM | 7 | 5 | 0 | 2 | 31 | 14 | 0 | 15 |
4. | Wittenhorst JO17-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 17 | 16 | 0 | 10 |
5. | FCV-Venlo JO17-4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 19 | 25 | 0 | 9 |
6. | SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-3JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 15 | 22 | 0 | 9 |
7. | Melderslo JO17-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 11 | 29 | 0 | 4 |
8. | SV Venray JO17-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 24 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SV Venray JO17-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
2. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Spelers (16)
Milo
Ryder
Finn
Pelle
Bram
Mees
Timo
Sjuul
Tijn
Jesse
Job
Mees
Lucas
Niek
Wout
Er is 1 speler geanonimiseerd
Training
Maandag 19:30 - 21:00 uur (Arcen)
Woensdag 19:30 - 21:00 uur (Lomm)
Woensdag 19:30 - 21:00 uur (Lomm)
Team resultaten
FCV | Heg | SJO | STR | STS | STS | STV | Spo | VVB | Ven | Wit | Yss | |
FCV-Venlo JO17-3 | 5 - 5 | 1 - 1 | 3 - 3 | |||||||||
Hegelsom JO17-1 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | ||||||||
SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2 | 13 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | ||||||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 4 - 2 | 1 - 4 | 2 - 2 | |||||||||
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM | 2 - 4 | 3 - 5 | 4 - 3 | 2 - 2 | ||||||||
ST Sparta '18/Kronenberg JO17-3 | 2 - 3 | |||||||||||
ST Volharding/Sambeek JO17-2 | 2 - 0 | 5 - 0 | 3 - 0 | 9 - 1 | 1 - 0 | |||||||
Sportclub Irene JO17-3 | 0 - 5 | 1 - 2 | 0 - 4 | |||||||||
VV Baarlo JO17-2 | 8 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 12 | ||||||||
Venlosche Boys JO17-3 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||||||
Wittenhorst JO17-3 | 4 - 6 | 1 - 6 | 1 - 2 | 0 - 6 | ||||||||
Ysselsteyn JO17-1 | 0 - 0 | 5 - 1 | 14 - 0 | 11 - 1 | 4 - 0 |
IVO | SJO | STR | STS | STS | Ven | Wit | |
IVO JO17-1 | 8 - 1 | 1 - 2 | 3 - 3 | ||||
SJO PEC'20 JO17-1 | 1 - 1 | 8 - 0 | 2 - 0 | ||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 1 - 3 | 0 - 7 | 1 - 2 | ||||
ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO17-1 | 4 - 4 | ||||||
ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1JM | 1 - 5 | 2 - 3 | 1 - 5 | ||||
Venlosche Boys JO17-2 | 2 - 5 | 0 - 4 | 1 - 0 | ||||
Wittenhorst JO17-2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 |
FCV | Mel | SJO | STR | STS | SVV | VVB | Wit | |
FCV-Venlo JO17-4 | 6 - 3 | 0 - 8 | 2 - 3 | |||||
Melderslo JO17-1 | 1 - 2 | 0 - 5 | 3 - 0 | 3 - 3 | ||||
SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-3JM | 1 - 0 | 2 - 4 | 5 - 0 | |||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | 4 - 0 | 6 - 0 | 3 - 2 | |||||
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM | 1 - 3 | 10 - 2 | 6 - 2 | 4 - 3 | ||||
SV Venray JO17-3 | 1 - 6 | 3 - 1 | 0 - 2 | |||||
VV Baarlo JO17-2 | 8 - 2 | 9 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||
Wittenhorst JO17-3 | 4 - 2 | 2 - 4 | 2 - 0 | 1 - 2 |
STR | SVV | |
ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 | ||
SV Venray JO17-2 | 5 - 1 |