JO13-1

3e in poule 5e klasse (3e fase) 10
7e in poule 5e klasse (2e fase) 13
5e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 28
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1
5
Rood Wit'62 JO13-3
1
Merselo JO13-1
7
SJO HBDZ'23 JO13-1JM
3
V.V. Achates JO13-2JM
0
SJO SVHV JO13-2
7
ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM
2
Ysselsteyn JO13-2
4
SJVV JO13-2JM
3
Wittenhorst, JO13-3JM
2
ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM
5
DSV JO13-2
Donderdag 16 mei
5
SJVV JO13-2JM
2
DSV JO13-2
Woensdag 15 mei
4
SJO HBDZ'23 JO13-1JM
4
ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM
Maandag 13 mei
7
Wittenhorst, JO13-3JM
0
Merselo JO13-1
Zaterdag 11 mei
3
DSV JO13-2
2
ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM
10
Rood Wit'62 JO13-3
2
V.V. Achates JO13-2JM
2
Ysselsteyn JO13-2
4
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1
0
SJO SVHV JO13-2
9
SJVV JO13-2JM

Wedstrijdschema

JO13_1
SJVV JO13-2JM
Thuis
21-05-2024 18:45
Veld: VELD1
Nr. 185393CO
VIOS'38 JO13-2JM
JO13_1
Uit
25-05-2024 12:30
veld 1
Nr. 181456CO
Scheidsrechters: P.J. (Patrick) Litjens, Sportpark Kampzicht

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood Wit'62 JO13-3119115927028
2.SJVV JO13-2JM97114718022
3.ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-197024525021
4.SJO HBDZ'23 JO13-1JM106225027020
5.Wittenhorst, JO13-3JM106044826018
6.DSV JO13-2105052628015
7.ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM104153144013
8.ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM113443644013
9.Merselo JO13-110217295707
10.Ysselsteyn JO13-211218344607
11.V.V. Achates JO13-2JM11218305807
12.SJO SVHV JO13-210127144905
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SV Venray JO13-44400219012
2.Sporting S.T. JO13-3330020309
3.Merselo JO13-15302141009
4.DSV JO13-25212151107
5.SJO SVHV JO13-2511392004
6.SJO HBDZ'23 JO13-1JM310261203
7.ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-14103102403
8.ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM300361200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MVC'19 JO13-2JM6600393018
2.Sportclub Irene JO13-36501341015
3.IVO JO13-16303231509
4.Wittenhorst, JO13-3JM6303302409
5.ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-16204193806
6.BEVO JO13-1JM620492906
7.Sparta'18 JO13-4JM600665000

Spelers (14)

Training

Dinsdag 18:30 - 19:30 uur
Donderdag 18:30 - 19:30 uur
Lomm

Team resultaten

DSVMerRooSJOSJOSJVSTRSTSSTVVVAWitYss
DSV JO13-22 - 41 - 52 - 03 - 26 - 2
Merselo JO13-11 - 711 - 03 - 44 - 46 - 5
Rood Wit'62 JO13-313 - 12 - 26 - 15 - 310 - 23 - 2
SJO HBDZ'23 JO13-1JM3 - 44 - 46 - 53 - 66 - 1
SJO SVHV JO13-22 - 30 - 91 - 84 - 44 - 1
SJVV JO13-2JM5 - 26 - 36 - 011 - 14 - 3
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-12 - 12 - 56 - 32 - 7
ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM2 - 52 - 61 - 16 - 42 - 4
ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM4 - 01 - 112 - 27 - 2
V.V. Achates JO13-2JM7 - 03 - 01 - 30 - 132 - 34 - 5
Wittenhorst, JO13-3JM4 - 07 - 04 - 50 - 210 - 2
Ysselsteyn JO13-22 - 47 - 22 - 44 - 52 - 26 - 3
DSVMerSJOSJOSTRSTVSVVSpo
DSV JO13-22 - 32 - 4
Merselo JO13-11 - 43 - 12 - 0
SJO HBDZ'23 JO13-1JM2 - 8
SJO SVHV JO13-21 - 14 - 13 - 4
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-12 - 60 - 6
ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM5 - 6
SV Venray JO13-45 - 2
Sporting S.T. JO13-32 - 111 - 07 - 2
BEVIVOMVCSTRSpaSpoWit
BEVO JO13-1JM1 - 82 - 15 - 10 - 9
IVO JO13-14 - 01 - 40 - 2
MVC'19 JO13-2JM10 - 01 - 0
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-15 - 11 - 118 - 11
Sparta'18 JO13-4JM2 - 123 - 40 - 11
Sportclub Irene JO13-310 - 08 - 0
Wittenhorst, JO13-3JM6 - 12 - 50 - 50 - 5