JO15-1
1e in poule 3e klasse (3e fase) 12
6e in poule 3e klasse (2e fase) 17
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 19
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
3
Ysselsteyn JO15-2
5
SV Venray JO15-4
5
ST GFC'33/SV Lottum JO15-3
0
S.V. Oostrum JO15-2JM
6
Melderslo JO15-1
4
Sportclub Irene JO15-4JM
0
Liessel, JO15-1JM
7
ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1
1
IVO JO15-2
0
Wittenhorst, JO15-3JM
Donderdag 11 april
1
S.V. Oostrum JO15-2JM
2
Liessel, JO15-1JM
Zaterdag 6 april
3
SV Venray JO15-4
4
IVO JO15-2
10
Sportclub Irene JO15-4JM
2
ST GFC'33/SV Lottum JO15-3
4
ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1
2
ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO15-2
4
Wittenhorst, JO15-3JM
1
Melderslo JO15-1
Wedstrijdschema
S.V. Oostrum JO15-2JM
JO15-1
Uit
20-04-2024
13:30
veld 1
Nr. 192061CO
Scheidsrechters: B. (Bart) Camps, Sportpark De Spar
SV Venray JO15-4
JO15-1
Uit
11-05-2024
10:45
veld 1
Nr. 191338CO
Sportpark De Wieen
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 25 | 11 | 0 | 21 |
2. | Melderslo JO15-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 26 | 15 | 0 | 15 |
3. | IVO JO15-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 9 | 0 | 15 |
4. | ST GFC'33/SV Lottum JO15-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 24 | 24 | 0 | 13 |
5. | Wittenhorst, JO15-3JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 29 | 10 | 0 | 12 |
6. | Sportclub Irene JO15-4JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 34 | 31 | 0 | 10 |
7. | Ysselsteyn JO15-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | 12 | 0 | 9 |
8. | ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO15-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 14 | 0 | 8 |
9. | SV Venray JO15-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 21 | 32 | 0 | 6 |
10. | Liessel, JO15-1JM | 8 | 2 | 0 | 6 | 8 | 27 | 0 | 6 |
11. | S.V. Oostrum JO15-2JM | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 | 26 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ST GFC'33/SV Lottum JO15-2JM | 5 | 5 | 0 | 0 | 29 | 5 | 0 | 15 |
2. | SV Venray JO15-4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 26 | 20 | 0 | 12 |
3. | S.V. Oostrum JO15-2JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | 15 | 0 | 10 |
4. | FCV-Venlo JO15-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 7 | 0 | 9 |
5. | IVO JO15-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 0 | 8 |
6. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 11 | 0 | 6 |
7. | ST SVEB/Sporting S.T. JO15-2JM | 6 | 0 | 2 | 4 | 10 | 21 | 0 | 2 |
8. | ST Volharding/Sambeek JO15-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 12 | 41 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Sparta'18 JO15-2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 49 | 4 | 0 | 16 |
2. | Sportclub Irene JO15-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 31 | 12 | 0 | 15 |
3. | ST GFC'33/SV Lottum JO15-2JM | 5 | 3 | 1 | 1 | 25 | 6 | 0 | 10 |
4. | FCV-Venlo JO15-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 23 | 24 | 0 | 6 |
5. | ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 17 | 24 | 0 | 6 |
6. | SV Venray JO15-4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 26 | 42 | 0 | 6 |
7. | VV Baarlo JO15-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 12 | 71 | 0 | 0 |
Spelers (16)
Tren
Sjors
Larkin
Nathan
Rinse
Sem
Levi
Max
Bram
Luuk
Tieme
Mees
Guus
Ties
Jelle
Er is 1 speler geanonimiseerd
Training
Maandag 18:30 - 20:00 uur (Arcen)
Donderdag 18:30 - 20:00 uur (Lomm)
Donderdag 18:30 - 20:00 uur (Lomm)
Team resultaten
FCV | IVO | Lie | Mel | SVO | STG | STR | STS | SVV | Spo | Wit | Yss | |
FCV-Venlo JO15-4 | 2 - 1 | 6 - 3 | ||||||||||
IVO JO15-2 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||||||||
Liessel, JO15-1JM | 2 - 1 | 0 - 7 | 3 - 6 | 0 - 2 | ||||||||
Melderslo JO15-1 | 5 - 0 | 4 - 0 | 5 - 4 | 6 - 4 | ||||||||
S.V. Oostrum JO15-2JM | 0 - 4 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | ||||||||
ST GFC'33/SV Lottum JO15-3 | 5 - 2 | 3 - 0 | 5 - 0 | 5 - 3 | ||||||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1 | 2 - 1 | 6 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | ||||||||
ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO15-2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 3 | |||||||||
SV Venray JO15-4 | 3 - 4 | 4 - 0 | 2 - 5 | 0 - 7 | ||||||||
Sportclub Irene JO15-4JM | 4 - 4 | 10 - 2 | 1 - 3 | 8 - 3 | ||||||||
Wittenhorst, JO15-3JM | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 0 | 10 - 1 | ||||||||
Ysselsteyn JO15-2 | 1 - 4 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 5 |
FCV | IVO | SVO | STG | STR | STS | STV | SVV | |
FCV-Venlo JO15-4 | ||||||||
IVO JO15-2 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
S.V. Oostrum JO15-2JM | 0 - 2 | 0 - 7 | 8 - 1 | |||||
ST GFC'33/SV Lottum JO15-2JM | 7 - 2 | 7 - 2 | ||||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 5 - 0 | |||||
ST SVEB/Sporting S.T. JO15-2JM | 0 - 3 | 1 - 5 | 3 - 4 | 2 - 5 | ||||
ST Volharding/Sambeek JO15-3 | 3 - 10 | 3 - 3 | ||||||
SV Venray JO15-4 | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 13 - 3 |
FCV | HBS | STG | STR | SVV | Spa | Spo | VVB | |
FCV-Venlo JO15-4 | 0 - 11 | 2 - 6 | 1 - 5 | 12 - 2 | ||||
H.B.S.V. JO15-1 | 10 - 2 | 7 - 1 | ||||||
ST GFC'33/SV Lottum JO15-2JM | 7 - 0 | 7 - 3 | ||||||
ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 12 - 1 | |||||
SV Venray JO15-4 | 10 - 6 | 1 - 14 | 9 - 7 | |||||
Sparta'18 JO15-2 | 0 - 0 | 5 - 1 | 7 - 0 | |||||
Sportclub Irene JO15-3 | 3 - 0 | 8 - 0 | 5 - 2 | |||||
VV Baarlo JO15-2 | 0 - 11 | 0 - 17 | 2 - 10 |