JO11-1

3e in poule 2e klasse (4e fase) 13
1e in poule 3e klasse (3e fase) 32
5e in poule 3e klasse (2e fase) 19
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 22
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
Sportclub Irene JO11-2JM
3
H.B.S.V. JO11-2
6
FCV-Venlo JO11-2JM
3
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1
13
Venlosche Boys JO11-2
0
IVO, JO11-1JM
Zaterdag 11 mei
10
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1
1
Sportclub Irene JO11-2JM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Venlosche Boys JO11-24310347010
2.FCV-Venlo JO11-2JM43102513010
3.ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-15212192107
4.IVO, JO11-1JM420292006
5.H.B.S.V. JO11-24022101602
6.Sportclub Irene JO11-2JM5014113101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-165012712015
2.H.B.S.V. JO11-464112616013
3.Helden JO11-1JM64023817012
4.Hegelsom JO11-16303222709
5.Venlosche Boys JO11-66303192609
6.Belfeldia JO11-16105253003
7.ST GFC'33/SV Lottum JO11-26015103901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sportclub Irene JO11-2JM65013014015
2.Belfeldia JO11-175024624015
3.H.B.S.V. JO11-44301181109
4.ST GFC'33/SV Lottum JO11-26303182609
5.ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-13201141806
6.FCV-Venlo JO11-2JM5203201706
7.Sparta'18 JO11-17205273606
8.Venlosche Boys JO11-56006103700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-16600878018
2.SV Venray JO11-365014721015
3.FCV-Venlo MO12-164023322012
4.SV United JO11-263124329010
5.S.V. Oostrum, JO11-2JM6213193407
6.Volharding JO11-16204174006
7.ST Sporting S.T./SVEB JO11-2JM6105284803
8.Leunen JO11-2JM6006108200

Spelers (10)

Training

Dinsdag 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 18:30 - 19:30 uur
Arcen

Team resultaten

FCVHBSIVOSTRSpoVen
FCV-Venlo JO11-2JM5 - 16 - 3
H.B.S.V. JO11-23 - 3
IVO, JO11-1JM5 - 32 - 1
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-13 - 210 - 10 - 9
Sportclub Irene JO11-2JM4 - 93 - 32 - 7
Venlosche Boys JO11-25 - 513 - 0
BelHBSHegHelSTGSTRVen
Belfeldia JO11-15 - 63 - 7
H.B.S.V. JO11-45 - 36 - 35 - 51 - 3
Hegelsom JO11-12 - 66 - 03 - 22 - 7
Helden JO11-1JM7 - 313 - 0
ST GFC'33/SV Lottum JO11-21 - 61 - 62 - 9
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-16 - 44 - 23 - 0
Venlosche Boys JO11-65 - 40 - 37 - 1
BelFCVHBSSTGSTRSpaSpoVen
Belfeldia JO11-16 - 32 - 66 - 27 - 1
FCV-Venlo JO11-2JM4 - 55 - 3
H.B.S.V. JO11-45 - 32 - 35 - 3
ST GFC'33/SV Lottum JO11-26 - 30 - 64 - 3
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-12 - 126 - 16 - 5
Sparta'18 JO11-14 - 104 - 25 - 2
Sportclub Irene JO11-2JM3 - 26 - 3
Venlosche Boys JO11-50 - 61 - 10
FCVLeuSVOSTRSTSSVUSVVVol
FCV-Venlo MO12-113 - 21 - 121 - 4
Leunen JO11-2JM2 - 141 - 132 - 6
S.V. Oostrum, JO11-2JM0 - 52 - 66 - 1
ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-124 - 013 - 119 - 0
ST Sporting S.T./SVEB JO11-2JM2 - 812 - 35 - 6
SV United JO11-24 - 45 - 77 - 5
SV Venray JO11-31 - 129 - 414 - 1
Volharding JO11-12 - 55 - 42 - 9