JO13-1

3e in poule 5e klasse (3e fase) 10
7e in poule 5e klasse (2e fase) 13
5e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 28
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
6
Merselo JO13-1
5
Ysselsteyn JO13-2
Zaterdag 6 april
13
Rood Wit'62 JO13-3
1
Merselo JO13-1
2
DSV JO13-2
0
SJO SVHV JO13-2
4
V.V. Achates JO13-2JM
5
ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM
7
Ysselsteyn JO13-2
2
SJVV JO13-2JM
3
SJO HBDZ'23 JO13-1JM
6
Wittenhorst, JO13-3JM

Wedstrijdschema

VIOS'38 JO13-2JM
JO13_1
Uit
13-04-2024 12:30
veld 1
Nr. 181456CO
Scheidsrechters: P.J. (Patrick) Litjens, Sportpark Kampzicht
V.V. Achates JO13-2JM
JO13_1
Uit
20-04-2024 12:00
veld 1
Nr. 182916CO
Sportpark De Niersvallei
JO13_1
SJO America-Meterik JO13-2JM
Thuis
25-04-2024 19:00
Veld: VELD1
Nr. 184852CO
Ysselsteyn JO13-2
JO13_1
Uit
11-05-2024 12:30
veld 1
Nr. 182765CO
Sportpark de Vlies
JO13_1
Rood Wit'62 JO13-3
Thuis
18-05-2024 11:00
Veld: VELD1
Nr. 184446CO
JO13_1
SJVV JO13-2JM
Thuis
21-05-2024 18:45
Veld: VELD1
Nr. 185393CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood Wit'62 JO13-365103312016
2.SJO HBDZ'23 JO13-1JM74123620013
3.ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-154012015012
4.Wittenhorst, JO13-3JM74032820012
5.SJVV JO13-2JM53112313010
6.ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM73131934010
7.ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM6231201909
8.DSV JO13-27304161909
9.Ysselsteyn JO13-28215263007
10.Merselo JO13-18215284307
11.SJO SVHV JO13-27124123405
12.V.V. Achates JO13-2JM7115232504
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SV Venray JO13-44400219012
2.Sporting S.T. JO13-3330020309
3.Merselo JO13-15302141009
4.DSV JO13-25212151107
5.SJO SVHV JO13-2511392004
6.SJO HBDZ'23 JO13-1JM310261203
7.ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-14103102403
8.ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM300361200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MVC'19 JO13-2JM6600393018
2.Sportclub Irene JO13-36501341015
3.IVO JO13-16303231509
4.Wittenhorst, JO13-3JM6303302409
5.ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-16204193806
6.BEVO JO13-1JM620492906
7.Sparta'18 JO13-4JM600665000

Spelers (14)

Training

Dinsdag 18:30 - 19:30 uur
Donderdag 18:30 - 19:30 uur
Lomm

Team resultaten

DSVMerRooSJOSJOSJVSTRSTSSTVVVAWitYss
DSV JO13-22 - 41 - 52 - 06 - 2
Merselo JO13-111 - 03 - 44 - 46 - 5
Rood Wit'62 JO13-313 - 12 - 26 - 13 - 2
SJO HBDZ'23 JO13-1JM3 - 46 - 53 - 66 - 1
SJO SVHV JO13-21 - 84 - 44 - 1
SJVV JO13-2JM6 - 311 - 1
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-12 - 12 - 7
ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM1 - 16 - 42 - 4
ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM4 - 01 - 112 - 2
V.V. Achates JO13-2JM7 - 01 - 32 - 34 - 5
Wittenhorst, JO13-3JM4 - 04 - 50 - 2
Ysselsteyn JO13-22 - 47 - 22 - 26 - 3
DSVMerSJOSJOSTRSTVSVVSpo
DSV JO13-22 - 32 - 4
Merselo JO13-11 - 43 - 12 - 0
SJO HBDZ'23 JO13-1JM2 - 8
SJO SVHV JO13-21 - 14 - 13 - 4
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-12 - 60 - 6
ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM5 - 6
SV Venray JO13-45 - 2
Sporting S.T. JO13-32 - 111 - 07 - 2
BEVIVOMVCSTRSpaSpoWit
BEVO JO13-1JM1 - 82 - 15 - 10 - 9
IVO JO13-14 - 01 - 40 - 2
MVC'19 JO13-2JM10 - 01 - 0
ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-15 - 11 - 118 - 11
Sparta'18 JO13-4JM2 - 123 - 40 - 11
Sportclub Irene JO13-310 - 08 - 0
Wittenhorst, JO13-3JM6 - 12 - 50 - 50 - 5