JO19-1

7e in poule 2e klasse (2e fase) 16
5e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 28
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 8 december
4
Reuver JO19-1
1
Sportclub Irene JO19-2
Dinsdag 6 december
2
Venlosche Boys JO19-2
1
IVO JO19-1
Zaterdag 3 december
3
Reuver JO19-1
3
IVO JO19-1
4
Sportclub Irene JO19-2
1
Venlosche Boys JO19-2
1
H.B.S.V. JO19-1
1
Belfeldia JO19-1
2
ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1
4
ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1
Maandag 28 november
3
ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1
4
Reuver JO19-1
Zaterdag 26 november
1
Belfeldia JO19-1
6
IVO JO19-1
1
ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1
5
H.B.S.V. JO19-1

Wedstrijdschema

Belfeldia JO19-1
JO19_1
Uit
10-12-2022 14:00
veld 2
Nr. 95020CO
Sportpark Gemeentelijk
Venlosche Boys JO19-2
JO19_1
Uit
15-12-2022 20:00
veld 5
Nr. 95846CO
Scheidsrechters: T. (Tuncer) Arslan, Sportpark Alde Wielerbaan
JO19_1
H.B.S.V. JO19-1
Thuis
17-12-2022 14:30
Veld: VELD2
Nr. 95371CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.H.B.S.V. JO19-15410216013
2.IVO JO19-163211610011
3.Reuver JO19-153111713010
4.ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1530215909
5.Sportclub Irene JO19-25203121606
6.Venlosche Boys JO19-2520371706
7.ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1401391301
8.Belfeldia JO19-1501472001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IVO JO19-15401113012
2.H.B.S.V. JO19-15311198010
3.ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1530217909
4.Venlosche Boys JO19-2521281507
5.ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-15122101205
6.VVV'03 JO19-1500532100

Teambegeleiders (1)

Spelers (12)

Training

Maandag 19:30 - 21:00 uur (Arcen)
Woensdag 19:30 - 21:00 uur (Lomm)

Team resultaten

BelHBSIVOReuSTRSTSSpoVen
Belfeldia JO19-11 - 61 - 41 - 5
H.B.S.V. JO19-11 - 16 - 24 - 0
IVO JO19-12 - 23 - 2
Reuver JO19-12 - 53 - 34 - 1
ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-13 - 42 - 4
ST SVEB/Sporting S.T. JO19-11 - 50 - 15 - 0
Sportclub Irene JO19-23 - 24 - 1
Venlosche Boys JO19-24 - 32 - 1
HBSIVOSTRSTSVVVVen
H.B.S.V. JO19-14 - 15 - 18 - 0
IVO JO19-14 - 04 - 12 - 0
ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-12 - 20 - 12 - 2
ST SVEB/Sporting S.T. JO19-17 - 03 - 1
VVV'03 JO19-10 - 60 - 5
Venlosche Boys JO19-22 - 03 - 2